top of page

Jak probíhá poradenství na dálku?

 

Chcete Vaše kojení řešit, ale zároveň nemáte žádnou zkušenou laktační poradkyni ve Vašem okolí?

Poradenství na dálku může být pro Vás vhodnou volbou. 

Je potřeba vzít v úvahu, že poradenství na dálku má mnohá omezení. Pro adekvátní posouzení situace a doporučení efektivních kroků k řešení je vhodné kojení vidět. Pozorováním kojení lze zjistit jaký má miminko příjem mléka, v jakých situacích a jak se miminko chová. Hodně významným faktorem při řešení kojícich situacích je vzájemné napolohování a správnost přisátí miminka = což je zase oblast, která se hůře řeší na dálku. Proto je dobré vědět, že ne všechny situace lze adekvátně řešit poradenstvím na dálku.  

Pokud pro Vaši situaci chcete využít možnost konzultace na dálku, můžete využít telefonickou nebo emailovou konzultaci, která je zdarma. Jednoduše mi zavolejte, nebo napište e-mail a probereme Vaši situaci a Vaše možnosti.

Pro mnohé situace bývá efektivnější absolvovat poradenství přes videohovor, při kterém lze lépe řešit praktické oblasti. Schůzku si můžete domluvit buď přes telefon, sms, kontaktní formulář na webu, email, chat, facebook messenger anebo instagram direct. Zvolte způsob jaký vám nejlépe vyhovuje, ideálně už i s předběžným návrhem Vašich časových možností.

AHOJ

Jmenuji se Petra Drahorádová

Jsem laktační poradkyně Mamila o.z., poradkyně při nošení a látková poradkyně

IMG_3211.JPG
bottom of page