top of page

Jak probíhá moje látkové poradenství?

 

Jako certifikovaná látková poradkyně české firmy Breberky jsem prošla podrobným školením, ale hlavně jsem žena - maminka, která se sama zamilovala do látkování a rozhodla se toto přenést i do pracovního života.

PRVNÍ SETKÁNÍ

První setkání je nejlepší naplánovat ideálně ještě v těhotenství, možné je ale potkat se samozřejme až s miminkem. Pokud máte zájem, neváhejte mě kontaktovat jednou z metod v sekci Kontakt. Při prvním setkání je kladen důraz především na přátelské seznámení, abych lépe porozuměla Vašim potřebám a správně vyhodnotila Vaše očekávání. Pošlu Vám taky krátký dotazník, abych zjistila Vaše představy. Představím Vám produkty firmy Breberky, jejich složení a výhody, jak se plenky používají a navzájem kombinují, důkladně vyložím správnou údržbu a samozřejmě zodpovím všechny Vaše dotazy. Na základě této první schůzky se domluvíme, že Vám během pár dní sestavím doporučený seznam produktů, který spolu následně podrobně projdeme a vyhodnotíme. Pokud se Vám doporučené výrobky budou líbit, můžete si v klidu projít vzory a objednat si je u mě - tuto část lze provést i na dálku. Na zakoupené produkty Vám bude poskytnuta sleva

.... a co bude dál?

Jakmile dorazí Vaše objednávka, přivezu Vám produkty domů. Můžeme se taky domluvit na schůzce, kdy si produkty vyzkoušíme a nastavíme přímo na Vaše miminko.

Tím ale služby nekončí. můžete se na mě kdykoliv obrátit v případě, že všechno nejde podle plánu. Mám také přehled o právě probíhajících soutěžích, zákaznickém testování a dalších akcích firmy Breberky. Proto se vyplatí být stále v pravidelném kontaktu. :-)

s čím vším Vám dokážu pomoci?

  • naučím základní principy látkování a budu oporou v začátcích

  • naučíte jaké existují druhy plen, z jakých materiálů se šijí a jak je lze kombinovat. 

  • projdeme velikosti plen, různé formy provedení, např. plenky s křidélky a plenky bez křidélek, zapínání na suchý zip či patentky a zvláštní pozornost bude věnována údržbě. 

  • pomůžu s výběrem plenek přímo na míru Vašim individuálním potřebám nebo vyřešit nenadálý zádrhel, 

  • provedu objednávku produktů se slevou, které Vám doručím až domů

  • pokud by s plenkami bylo něco v nepořádku, obratem Vám pomůže s vyřízením reklamace.

  • a to všechno je možné i pro látkové dámské vložky čí vložky do podprsenky, které se používají při kojení.

CENÍK

Komplexní látkové poradenství - 500,-

  • představení produktů, možností, výhod a nevýhod; vyhodnocení Vašich očekávání a možností; podrobné vysvětlení údržby; sestavení sady na míru; ukázka používání a kombinování; objednání produktů se slevou a jejich osobní doručení; možnost kdykoliv napsat/zavolat

Jednorázová osobní konzltace - 300,-/hod

bottom of page